Hotel Zacisze- miejsce gdzie odpoczniesz i nabierzesz sił.

Dzisiaj chciałabym Wam napisać o miejscu, gdzie spędziłam niezwykle miły weekend. W Hotelu Zacisze, bo o nim mowa, odbywały się szóste już Secrets of beauty, które niezmiennie od trzech lat organizuje Michał z Twoje Źródło Urody. Wiosna przyszła, lato zbliża się dużymi krokami, może akurat nabierzecie ochoty na spędzenie kilku dni w tym jakże urokliwym miejscu. 

Hotel Zacisze położony jest stóp Beskidu Żywieckiego w miejscowości Cisiec, w gminie Węgierska Górka. Niedaleko obiektu przepływa rzeka Soła, a w bezpośredniej bliskości przepływa potok, który swoim szumem potrafi ukoić najbardziej skołatane nerwy :) Umiejscowienie hotelu jest idealne dla lubiących piesze wycieczki. Wszelkiego rodzaju ścieżki, szlaki, nie pozostają obojętne dla miłośników natury. Nieopodal Zacisza można udać się na wędrówkę Traktem Cesarskim, wzdłuż którego prowadzi ścieżka dydaktyczno – przyrodnicza. Jeżeli nie mamy ochoty na spacery, można wypożyczyć rowery i w ten sposób zwiedzać okolicę, ponadto dostępne są także kije do nordic walking. Ośrodek posiada certyfikat GUFIK – obiekt noclegowy przyjazny dzieciom. Pracownicy są cierpliwi i bardzo pomocni. Z niczym nie było problemu i wszystko można było załatwić.Jeżeli przyjedziemy do hotelu Zacisze z pociechami, a pogoda nie dopisze, nie ma strachu, że dzieciaki i my się zanudzimy. Dostępny basen, duża sala z możliwością zagrania w tenisa stołowego, bądź obejrzenia filmu pozwala odegnać widmo nudy na jakiś czas. Dodatkowo można skorzystać z dobroczynnych właściwości groty solnej, lub SPA.
Nie byłabym sobą i ze SPA skorzystałam ;) Wybrałam zabieg na twarz, szyję i dekolt dedykowany dla cery naczynkowej.
Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są produktami marki THALION- firma oferuje szeroką gamę profesjonalnych produktów na bazie wody morskiej i alg. Wybrałam (osobiście za niego zapłaciłam) zabieg łagodzący. Relaks i ukojenie wrażliwej i nadpobudliwej cery. Łagodzące związki alg Fucus spiralis kontrolują reaktywność skóry, wzmacniają funkcje obronne, podnosząc tym samym próg wrażliwości skóry. Zabieg obejmuje okolice twarzy, szyi i dekoltu.
Na godzinę oddałam się w ręce Pani kosmetyczki, która z dużą delikatnością i prawą zajęła się moją kapryśną i wrażliwą buzią. Tak jak obiecali, tak się stało :) Twarz była zrelaksowana, rozjaśniona i ukojona.

Jak widzicie Hotel Zacisze jest miejscem gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli kiedykolwiek będziecie się wybierać w okolice Beskidu Żywieckiego, to bardzo polecam tam zawitać.


6 komentarzy:

 1. Z chęcią bym się tam wybrała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjemne miejsce, z chęcia bym się tam wybrała.

  OdpowiedzUsuń
 3. idealne miejsce na relaks :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak świetny hotel moim corkom też się podobało:)

  OdpowiedzUsuń
 5. O tak świetny hotel moim corkom też się podobało:)

  OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze motywują :)

Copyright © 2016 DobrulBloguje , Blogger